San Diego Comic Con 2016 - 1. gün özeti

San Diego Comic Con 2016 - 1. gün özeti
Her sene heyecanla beklenen San Diego Comic Con bu sene de heyecan uyandıran etkinlikler eşliğinde başladı. Panellerin ilk günü 21 Temmuz Perşembe'ydi. Birçok yapım ve ekibi hayranların karşısına çıktı. Sevilen dizilere dair güzel gelişmeler gün yüzüne çıktı. Bakalım San Diego Comic Con'un birinci günü nasıl geçmiş?

Luke Cage ekibi SDCC'da!

Netflix'te ekrana gelecek olan çizgi roman uyarlaması Luke Cage uzun süredir heyecanla bekleniyor. Dizinin oyuncuları ve yapım ekibi San Diego Comic Con'daydı. Bu panelde bir dizi heyecan verici açıklama yapıldı. Bunlardan bir tanesi de Luke Cage'in yeni tanıtımının izletilmesiydi. İlk kez burada kahramanımızı yeni maceralara atılırken görme fırsatı yakaladık. Detaylı bilgileri Luke Cage haberimizde bulabilirsiniz.

Iron Fist'ten ilk tanıtım

Marvel'in merakla beklenen bir başka projesi de Iron Fist. Burada bir başka sokak kahramanı daha ekrana taşınacak. Danny Rand karakterine Game of Thrones ile tanıdığımız Finn Jones hayat veriyor. Çekimleri devam eden yapımdan ilk tanıtım, Luke Cage'in panelinde gün yüzüne çıktı. Detaylı bilgileri Iron Fist haberimizde bulabilirsiniz.

Daredevil yola devam ediyor

Netflix'te ekrana gelen ilk Marvel dizisi olan Daredevil için müjdeli bir haber geldi. Başrolünde Charlie Cox'un yer aldığı yapımın üçüncü sezon onayı aldığı duyuruldu. Hatta ufak bir teaser bile paylaşıldı. Detaylı bilgileri Daredevil haberimizde bulabilirsiniz.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER