Hollywood Dedikoduları: Jim Carrey'in sevgilisi Cathriona White'ın intiharının detayları belli oldu!

Hollywood Dedikoduları: Jim Carrey'in sevgilisi Cathriona White'ın intiharının detayları belli oldu!
Geçtiğimiz Pazartesi günü malum, 4 Temmuz'du. Bizim kendi Ramazan/Şeker Bayramı'mıza girmemize az kalmışken Amerikalılar da kendi bağımsızlık günlerini renkli bir şekilde kutladılar. Mesela onlarda havai fişek gibi bir gelenek var. Akşamında resmen atılan havai fişeklerin yayınını yapan kanallar falan da var.

Ünlüler deseniz, onlar da kendilerince kutlama yaptılar tabii ki. Mesela Tom Hiddleston yine vıcık bir şekilde Taylor Swift'in ve onun grubunun yanındaydı. Hatta üstüne 'I (kalp) T.S.' yazan beyaz bir tişörtle ve ikisi aqua park misali bir yerdelerdi. Selena Gomez kendince bir kutlama içerisindeydi vs.

Amerika da az çok bize benzeyen bir ülke olduğundan böylesi bir günün ardından bir kez daha ortalık karıştı. Orada siyahların polis tarafından vurulması aşılmaz yara ırkçılık başlığı altında tartışmalı bir konu oluyor. Çoğu sefer de polis olayda haklı/haksız tartışması alevli bir şekilde devam ediyor... Ve sonrasındaki 48 saat içerisinde iki siyah (Alton Sterling ve Philando Castile) vurulunca yine bir sürü tartışma ve protesto yaşandı.

Ama bu sefer o kadarla da kalmadı... Çünkü Dallas'ta birkaç keskin nişancı beyaz polisleri hedef alarak onları vurmaya başladı; 5 polis hayatını kaybetti. Böylesi bir şeyin siyaset, Hollywood ve genel olarak geniş yankı uyandırması da elbet kaçınılmaz oldu. #BlackLivesMatter, #AllLivesMatter derken ortalık her açıdan karışık anlayacağınız... Konuya da girersem:

Ünlü aktör Jim Carrey'in kız arkadaşı Cathriona White, geçtiğimiz yılın Eylül sonunda intihar etmişti. İşte bu ölümle ilgili detaylar nihayet ortaya çıktı. 

Araç: Jim Carrey'in düzenli olarak kullandığı ağrı kesiciler
Neden: Jim Carrey ile ayrıldıktan dört gün sonra ölü bedeni bulunmuştu zaten...
İntihar geçmişi: Var. 2012'de Jim ile ilk kez birkaç ay çıkıp ayrıldıktan sonra yine ilaç içip intiharı denemişti ama o dönem başarısız olmuştu. Bu ikinci ayrılıkta başarılı oldu maalesef.
İntihar notu: Mevcut.

Hatta Jim Carrey ile ayrılık sonrası mesajlaşmalarında aktör bulamadığı ağrı kesicilerini sormuş ama bir cevap alamamış...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER