DiCaprio ve Spielberg yeniden bir arada!

DiCaprio ve Spielberg yeniden bir arada!

Daha önce 2002 yılında Catch Me If You Can filminde birlikte çalışan yakışıklı oyuncu Leonardo DiCaprio ve ünlü yönetmen Steven Spielberg, Ulysses S. Grant biyografisi için bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon A Time in Hollywood’da Brad Pitt ile başrolü paylaşacağını duyurduğumuz Leonardo DiCaprio’nun önünde henüz başka bir proje görünmüyor. Ready Player One ile bu yılın yine çok konuşulan isimlerinden olmayı başaran Spielberg’in ise önünde beşinci Indiana Jones filmi ve bir de West Side Story uyarlaması bulunuyor. Takvimindeki ilk boşluğu yeni projesi Ulysses S. Grant biyografisiyle doldurmak için sabırsızlanan Spielberg’ün hazırlıklara ne zaman başlayacağı ise merak konusu.

Son dönemde tarihsel hikayelere ve biyografilere daha da yoğunlaşan Spielberg’in yeni projesi Grant için henüz hiçbir tarih yok. Ancak gelişmeleri iletmeyi sürdüreceğiz.

Ulysses S. Grant kimdir?
1822-1885 yılları arasında yaşayan Ulysses Simpson Grant, Amerikan İç Savaşı’nın önemli aktörlerinden biri. Abraham Lincoln yönetiminde ordunun başındaki isim olarak görev yapan Grant aynı zamanda da Amerika Birleşik Devletleri’nin on sekizinci başkanı.  8 yıllık görev süresi boyunca köleciliğin sonlanması için büyük mücadele veren Grant, Amerikan tarihinin önemli liderleri arasında yer almaktadır.


BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER