Californication biteli 2 yıl oldu

Californication biteli 2 yıl oldu
Showtime kanalının sevilen dizisi Californication izleyicilere ve Amerikan televizyonuna tam iki sene önce veda etti.

Tom Kapinos tarafından yaratılan bu dizinin başrolünde David Duchovny yer alıyordu. Farklı konusuyla ilgi çeken yapımda ona Natascha McElhone, Evan Handler, Pamela Adlon ve Madeleine Martin gibi isimler eşlik etti. Yapım Hank Moody isminde bir yazarı merkezine alıyordu. Hank kendini beğenmiş yapısıyla dikkat çeken, alkole düşkün, seks ve uyuşturucu gibi bağımlılıkları olan, kötü karar almaya ant içmiş giib hareket eden bir karakter olmasıyla dikkat çekiyordu. Tek amacı eski eşi Karan ve kızı Becca ile arasını düzeltmekken tüm bu problemler nedeniyle işler yolunda gitmiyordu. Başını sık sık belaya sokan bu adam aynı zamanda yeni bir eser ortaya çıkartma konusunda da sorun yaşıyordu. Dizide devamlı olarak yer alan temalar cinsellik, uyuşturucu ve müzik oluyordu.

Hayatını düzene sokamayan Hank Moody

Yedi sezon boyunca devam eden dizinin 84 bölümü bulunuyor. Tree Adams & Tyler Bates'in Californication şarkısıyla özdeşleşen yapım 5 ödül, 28 de adaylık elde etti. Bunlar arasında David Duchovny'nin hak ettiği "Komedi ya da Müzikalde En İyi Erkek Oyuncu" Emmy Ödülü de yer alıyor.

Californication, 29 Haziran 2014'te Grace isimli bölümüyle yayın hayatına son verdi. Ancak dizi ve David Duchovny izleyicilerin zihninde yer etmeyi başardı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER