Survivor: Gönüllüler, matematik, Atakan ve diğerleri

Survivor: Gönüllüler, matematik, Atakan ve diğerleri
Kıbrıs'a sayılı gün kala
Gönüllüler takımından Serkay ve Efecan’ın sıklıkla dile getirmeye başladıkları bir mevzu var. İkisi de takımları için bunca zaman ellerinden geleni yaptıklarını, takımı sırtladıklarını, takım için ellerini taşın altına koyduklarını, ama takımdan bunun hiç karşılığını göremediklerini söyleyip duruyorlar son zamanlarda. Misal Atakan yenilirse onun açığını Yattara kapatabiliyormuş, Yunus kaybetse, Semih kazanıyormuş, ama Gönüllüler’de o ikisi yenilirse onların puanlarını alabilecek kimse yokmuş.

Dinleyince çok trajik elbette, alalım bu iki arkadaşı Kıbrıs’a götürelim diyesi geliyor insanın. Gel gör ki TV8 Magazin Extra izlemenin bana verdiği yetkiye dayanarak şunu söyleyebilirim ki, Gönüllüler takımı kazanma istatistiklerinde en alt sıradaki yarışmacı Serkay. Evet, hiç beğenmedikleri o kızlar da dahil bu istatistiğe. Peki ya takımı sırtlamak?


Tek rakibi Pisagor olanlarda bu hafta

Matematik yalan söylemeyeceğine göre, Efecan ve Serkay’ın hesapları, Survivor’da yarışmacıların gerçekten aç kalmadığını söyleyenlere verilebilecek en büyük cevap bence. Vitamin eksikliğinin sayılarla olan ilişkiye faydalı olmayacağı kesin. Anlaşılan hindistancevizi de Atakan ve Nagihan’ın kilo vermelerine engel olmak dışında bir yarar sağlamıyor kimseye. Bu şüpheli matematik en son Gizem Memiç’i eledi adada. 


Yazı devam ediyor... 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER