Netflix'ten ilgi çeken yeni bir dizi: Lady Dynamite

Netflix'ten ilgi çeken yeni bir dizi: Lady Dynamite

Online seç - izle platformu Netflix yeni bir komedi dizisini izleyicilerle buluşturdu. Lady Dynamite dizisi 20 Mayıs'ta yirmi bölümlük ilk sezonuyla izleyicilerin beğenisine sunuldu? Peki Lady Dynamite neyi konu ediyor? Bu yapımda kimler rol alıyor?

Bu taze komedi dizisini Pam Brady ve Mitch Hurwitz ikilisi birlikte yarattı. Yapımda komedyen ve oyuncu olan Maria Bamford'un altı aylık tedavi sürecinden sonra Los Angeles şehrine döndüğünü görüyoruz. Bipolar rahatsızlık yaşayan kahramanımız aylar önce bir çöküş süreci yaşadıktan sonra menajeri Bruce Ben-Bacharach ile hayatını yeniden inşa etmeye çabalıyor. İlk sezon boyunca bizlere onun hayatına dair flashbackler eşlik ediyor. Bizler de böylece onu çöküşe götüren anları görme fırsatı yakalıyoruz.

Lady Dynamite'nin başrolünde Maria Bamford yer alıyor ve kendisinin kurgusal bir versiyonunu canlandırıyor. Ona Fred Melamed, Mary Kay Place, Ana Gasteyer, Ed Begley Jr., Lennon Parham, Bridget Everett ve Mo Collins gibi isimler eşlik ediyor.

Bu eğlenceli yapımın ilk sezonu Netflix'te yerini aldı bile. Türk izleyiciler yapımı Netflix üzerinden Türkçe altyazıyla izleyebilir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER