Kiralık Aşk: 46. bölüm fragmanına ilk bakış

Kiralık Aşk: 46. bölüm fragmanına ilk bakış
Gizemli bir bölüm izlemek için geri sayım başladı. Son 24 saat! Elimizde böğrümüze öküz oturtan bir fragman (benim hoşuma gitti) ve çok da fazla bilgi vermeyen bir özet bulunuyor. Tabi bir de bölüm fotoğraflarıyla setten gelen birkaç haber. Şu sıralar tahmin yapmanın çok zor olduğu ani dönüşlerin yaşandığı bölümler karşımızda. 46. Bölümde Ömer ile Defne’nin ne kadar değiştiğini ve başlarına gelenlere nasıl tepki verdikleri bir noktada olduklarını göreceğiz. İşte tahminlerim:

Nerede kalmıştık?
Aynı anda gelen iki haber: Gallo’nun mektubu ve Ömer’in evi satın alması. Bu haberle şoka giren, yeniden hayat tarafından bir kuyunun dibine düşen ve mucize duasına çıkan Defne ile 45.bölüm sonuyla karşı karşıya kalmıştık. Arka fonda ise; Bir gün gülersin, bir gün ağlarsın; Bir gün bulursun kendini yerde; Ama belli olmaz, hayat bu inanılmaz; Zengin de olsak aynı fakirde; Bir mucize tanrım bize ; Hayat biraz gülsün diye; Günah değil ayıp ne de; Tanrım bize mucize.”

Kaç günden oluşuyor?
Bize gösterilen iki gün var. Üstelik kafa karıştırmak adına mıdır, nedir iki günde de Defne beyaz bir takım giyiyor. Eğer Koray ile Ömer’in kıyafetleri değişmiş olmasa, dikkatsizce fragmanı izleyen biri için tek bir gün var gibi görünüyor. Üçüncü gün konusunda ise şüpheler had safhada! Bölümde yaşanacaklar bu hafta sır gibi saklanmış bir durumda. Bu nedenle “kesin vardır” diye bir tahmin yapmak çok zor. Ancak içimden bir his hiç görmediğimiz bir gün daha olacağını söylüyor. Yoksa ise bu bölüm birbiren uzak bir Defne ile Ömer’in yaşadıklarını ve en sonunda bir araya gelmesini izliyor da olabiliriz.

Zaman çizelgesi:
1.Bölüm yine kaldığı yerden ya da zamandan devam edecek gibi görünüyor. İlk tahminim Defne’nin idrak etmesi ve İso ile yüzleşmesiyle başlayacak. Defne, Gallo olayını da anlatacak. İkincisi ise direkt ofise giden bir Defne görebiliriz. Daha sonra ise fragman gördüğümüz gibi Ömer ile konuşması bulunuyor: “Yüzüme bakmayacak mısın Defne?” İçimizi burkan bir sahne. Bu hafta genelin aksine hafif dramla başlıyoruz. Ömer ile konuşmasının ardından ise belli ki Defne o gün ofiste kalmamayı tercih ediyor. Önce Necmi ile konuşuyor, arkasından da ofisten çıkıp gidiyor. Giderken de elinde mektuplarla gelen Şükrü ağabey ile karşılaşıyor. 

2. Ertesi gün ise tüm yaşananlara rağmen kaçmayan Defne yeniden ofise gidiyor. İşinin başında. Hatta Ömer’in odasında Koray, Sinan ve Yasemin ile toplantıya bile giriyor. Orada Koray mektubu görüyor ve Ömer sinirli bir şekilde elinden alıyor. Ancak anladığım kadarıyla toplantının hemen ardından ofiste Defne’nin ev olayı patlak vermesiyle üstü kapanan olay yeniden gündeme geliyor. İlk gün sessiz kalmayı tercih eden Defne ise bu sefer balkonda Ömer’e patlıyor gibi ve ardından büyük bir ihtimalle ofisi terk ediyor.

Bunlar fragmandan tam olarak anladığım günler =) Ancak bir de ne zaman yaşandığını pek kestiremediğim bir Serdar ziyaretimiz var. İçimden bir his bu ziyaretin 2.günün akşamı olduğunu söylüyor. Ve ardından hiçbir şey bilmediğimiz bir gece ya da ertesi gün yaşanıyor. Ayrıca setten gelen fotoğraflarda Defne’nin ve Nihan’ın da Ömer’in evinde sahneleri olduğunu biliyoruz. Defne’ninki gündüz, Nihan’ınki ise gece. Özetle; zaman çizelgesinin bu kısmı konusunda ne kadar tahminde bulunsam yüzde kaçı tutar pek bilemiyorum. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER