Survivor 2016: Ünlülük zor, ünlülük...

Survivor 2016: Ünlülük zor, ünlülük...
Damar çıktı mı, kork!
Survivor’da olaylarla dolu bir haftayı daha sessizce geride bıraktık. Sessizce diyorum, zira hayallerimi süsleyen kavga gürültü miktarına henüz erişemedim, Tuğba Özay’ın geçtiğimiz haftalarda Atakan’la ettiği kavgadan sonra hiç aradığımı bulamadım. Semih’in takımdaki ergen çocuklarla atışmaları dişimin kovuğuna yetmez, ne yalan söyleyeyim.

En büyük umudum şu an Yılmaz Morgül’de aslında. O ‘Tüm takıma dua ediyorum açmışım ellerimi’nin arkasında çok büyük fırtınalar var, hissediyorum. Nihayetinde ‘Ben birisine iki dakika adam ol desem, dönüp kaç dakikam kaldı Yılmaz Bey diye soracaklar’ ekolünden bir insan kendisi.

Laflar hazırlayanlarda bu hafta

Ünlüler takımında bu sene nazar mı vardır nedir, sakatlık yüzünden ikinci kayıplarını yaşadılar. Seda gayet güçlü bir yarışmacıydı aslında, muhtemelen hem onu bu şekilde eledikleri, hem de bir hafta daha kendileri elenmeden kalabildikleri için çok üzülmediler. Tuğba Özay’ın o dokunulmazlık kolyesini taşıyışındaki aşırı mağruriyet kadar, Nagihan ve Eda’nın kavgaları konseyin en neşeli anlarındandı. Nagihan, canı istediğinde o kadar ağır konuşan ve saygı sınırlarında gezinen birisi olabiliyor ki, arada reality show kavgasıyla hayata tutunan beni bile şaşırtıyor.

Bir de hani sporcu, üstelik atlet ya, insan farklı bir disiplin, ne olursa olsun aşılmayan bir saygı duvarı bekliyor. Ben sporcu dediğimde bunu anlıyorum ya da belki de anlamamalıydım. Eda çok sevdiğim birisi mi derseniz o da kesinlikle değil, tatsız bir tartışma şekli var. Daha dün konseyde ‘Acun Bey sizin yanınızda söylüyorum, benimle düzgün konuşsunlar’ dedi mesela, en sevmediğim itiraz şeklidir çünkü Acun Bey’in yanında söylesen ne olur? Konuşanları tahtaya yazan öğrenci ruh halinden ilkokulda çıkamadıysak, bir durup kendimize gelelim.


Sen de Serkan’ı özledin biliyorum

Ünlüler takımında henüz kimseye tam ısınamadığmdan, gönüllüler takımıyla avundum ve Semih’i destekleyenlerin safına karıştım. O da tam havasını bulamadı aslında, ama özellikle ada birleşmesinden sonra onda çok potansiyel görüyorum. Şimdi Gizem Kerimoğlu ile fiziksel olarak da güçlü bir ikili oldular, ama benim bildiğim Semih iki kişi yürümez. Özellikle kaybettiği Ütopya’dan sonra, burada bunu hiç yapmayacak bence. Nihal-Semih kavgaları izlediğim en yorucu şey olma özelliğini ısrarla korurken, uzun bir sakatlıktan yeni dönen Serkay’ı da neden bilmem, hiç tutamıyorum. Efecan’la olan dostluğu da bir Murat-Hilmicem sempatisinden ziyade, Nihat Doğan-Tefik ilişkisi havası veriyor ki, pek tutar yanı yok.

Elemeler hızlansın, ödüller artsın, gerçek Survivor bir an önce başlasın da neşemizi bulalım. İyi seyirler.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER