Hap and Leonard, 2 Mart'ta başlıyor

Hap and Leonard, 2 Mart'ta başlıyor
SundanceTV'nin yeni dizi projesi Hap and Leonard mart ayından itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Peki bu proje hakkında neler biliyoruz?

Hap and Leonard, Joe R. Lansdale'nin aynı isimdeki kitap serisine dayanıyor. Hikayenin dizi versiyonunuysa Nick Damici ve Jim Mickle birlikte kaleme alıyor. İlk sezonu altı bölümden oluşan dizi iki farklı karaktere sahip yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor. James Purefoy'un hayat verdiği Collins işçi kesiminden bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Savaşa gitmek istemediği için federal hapishanede zaman geçirmiş olacak. Michael Kenneth Williams ise gay olduğunu gizlemeyen bir karakter olan Leonard Pine'ı canlandıracak. O da bu farklı yapısına rağmen Vietnam Savaşı'ndan görev yapmasıyla dikkat çekecek. 80li yıllarda LaBorde ismindeki kurgusal bir kasabada geçen dizide ikili birlikte kendilerini sık sık farklı suçların içinde başlarını belaya sokmuş halde bulacak

Tek kamera tekniğiyle çekilen dizide James Purefoy ile Michael K. Williams'ın yanı sıra Christina Hendricks, Bill Sage, Neil Sandilands, Pollyanna McIntosh, Ron Roggé, Kaden Washington, Florence Young, Kari Shemwell ve Jimmi Simpson gibi isimler rol alıyor.

Amerikan televizyonunun son uyarlama işlerinden Hap and Leonard, ilk bölümüyle 2 Mart'ta SundanceTV'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER