Türk Hava Yolları, Gotham ve Metropolis seferlerine başladı

Türk Hava Yolları, Gotham ve Metropolis seferlerine başladı
Türk Hava Yolları, Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman v Superman: Adaletin Şafağı) filmine sponsorluğu kapsamında iki yeni reklam filmi yayınladı.

Bu yılın merakla beklenen işlerinden biri olan filmde Ben Affleck ve Henry Cavill başrolleri paylaşıyor. DC çizgi romanlarından uyarlanan Batman v Superman'de kahramanlarımız karşı karşıya geliyor ve birbirlerine karşı mücadele vermeye başlıyor.

THY, ocak ayının sonunda Batman v Superman filmine resmen sponsor olduklarını duyurmuştu. Bu anlaşma kapsamında Türk Hava Yolları'nın hikaye içinde görünmesinin dışında filmin Amerika ve Birleşik Krallık'ta düzenlenen iki galasında resmi sponsor olarak yer alacağı açıklanmıştı. Şimdi Super Bowl dolayısıyla ilki yeni tanıtım daha paylaşıldı.

Tanıtımlar genel olarak THY'nin Gotham ve Metropolis şehirlerine uçuşların başladığını duyuruyor. Gotham reklamında şehrin önde gelen isimlerinden Bruce Wayne'i, Metropolis reklamındaysa Lex Luthor'u Türk Hava Yolları uçaklarını kullanırken görüyoruz.

Unutmadan, Batman v Superman: Dawn of Justice ülkemizde 25 Mart'ta vizyona girecek. Bahsi geçen tanıtımları aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER