Yarıyıl eğlencesi keyif dolu filmlerle Digiturk'te başlıyor

Yarıyıl eğlencesi keyif dolu filmlerle Digiturk'te başlıyor
Yarıyıl tatili için Digiturk'ün çocuklara bir sürprizi var! 22 Ocak - 7 Şubat tarihleri arasında Moviemax Family HD'nin KIDS kuşağında gün boyunca ekrana gelen birbirinden eğlenceli içerikler, tüm Digiturk üyelerine hediye. Çocukların heyecanla beklediği yarıyıl tatili 22 Ocak'ta başlıyor. İki hafta boyunca Moviemax Family'de birbirinden güzel film ve animasyonlar izleyebileceğiniz KIDS kuşağı sizleri bekliyor.

Planes: Fire and Rescue
22 Ocak Cuma - 22.30

Şanzımanının değişmesini bekleyen dünya şampiyonu Dusty, bu sırada yangın ve kurtarma helikopteri olan Blade Ranger'ın ekibine katılır ve böylece onun için yepyeni bir macera başlar.

Muppets Most Wanted
29 Ocak Cuma - 20.30

Kermit'e ikizi kadar benzeyen hırsız kurbağa Constantine'in çok hain planları vardır. Yaptığı büyük soygundan sonra ortadan kaybolunca hapse giren ne yazık ki onun yerine Kermit olur.

Barbie Serisi
Barbie ve arkadaşlarının dünyasında eğlence ve macera hiç eksik olmuyor. Barbie, bazen sihirli bir kapı keşfedip başka bir dünyaya geçiş yapıyor bazen de büyük bir konserde harikalar yaratıyor.

Barbie and the Secret Door - 23 Ocak Cumartesi 20.30
Barbie: Rock 'N Royals - 30 Ocak Cumartesi - 20.30
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure -  6 Şubat Cumartesi - 20.30
Barbie in Princes Power - 7 Şubat Pazar 20.30

Rio 2 
24 Ocak Pazar - 20.30

Blue, Jewel ve üç çocukları Rio'da keyifli bir hayat sürmektedir ancak Blu onların vahşi doğayı öğrenmesi gerektiğini düşünerek bir Amazon gezisi planlar. Böylece aile yeni bir maceraya atılmış olur.

Mr. Peabody & Sherman
31 Ocak Pazar - 20.30

Zaman makinası icat eden Mr. Peabody ve oğlu Sherman arada sırada eski dönemlere yolculuk yaparlar. Bir gün Sherman ve arkadaşı Paddy'ye makinadan bahsedince olaylar karışır.

Flintstones WWE: Stone Age Smackdown
28 Ocak Perşembe - 20.30

Ailece çıkacakları tatilin parasını kaybeden Fred, parayı bir an önce geri kazanmak zorundadır. Bunun için planlar yaparken aklına gelen parlak bir fikri hayata geçirmek için Barney'den yardım ister.

Rugrats Go Wild
29 Ocak Cuma - 20.30

Rugrat bebekleri aileleriyle birlikte bir gemi yolculuğuna çıkar ancak dev dalgalar onları tropik bir adaya atınca hep birlikte hayatta kalmanın yollarını ararlar. Tabii bu o kadar kolay olmayacaktır.

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
5 Şubat Cuma - 20.30

Mutlu bir ailede büyüyen üç kardeşin hayatı, anne ve babalarını kaybedince tamamen değişir. Kont Olaf'ın yanına gönderilen çocuklar burada büyük bir tehlikeyle karşı karıya kalacaklar.

Shrek 
23 Ocak Cumartesi - 12.35

Köy halkı ondan korktuğu için yalnız bir hayat süren Shrek, huysuz yeşil bir devdir. Bir gün tüm masal kahramanları evinde toplanınca bu duruma çok şaşırır ve onları koymaya çalışır. Ne var ki bunu başaramaz çünkü onları büyük bir derdi vardır: Dulac kralı Lord Farquaad tarafından öldürüleceklerdir, tek umutları ise Shrek'tir. Yeşil dev bunun üzerine sinir bozucu yol arkadaşı eşekle birlikte büyük bir maceraya atılmak zorunda kalır ve karşısına güzeller güzeli Fiona çıkar.

Shrek 2
24 Ocak Pazar - 12.20

Shrek ve Prenses Fiona'nın arasında bir ilişki başlamıştır. Birlikte çok mutlu olan ikili evlenme kararı alınca Shrek'in Fiona'nın ailesiyle tanışması gerekmektedir. Ne var ki bu evlilik prensesin babası Lord Farquaad'ı hiç memnun etmez çünkü onun derdi bambaşkadır. Kızıyla ilgili planlarını gerçekleştirmek isteyen Lord, Fiona'nın peri vaftiz annesinden, yakışıklı prensten ve Çizmeli Kedi'den yardım ister.

Shrek 3
30 Ocak Cumartesi 13.45

Kral Harold hastalanınca taht için uygun bir varis bulmak Shrek'e düşer. Eğer uygun birini bulamazsa tahta kendi geçmek zorunda kalacaktır ki bu da çok sevdiği bataklıktan ayrılması anlamına gelmektedir. Konuyla ilgili eşek ve Çizmeli Kedi'yi görevlendiren Shrek, taht için en doğru varis olarak gözüne birini kestirmiştir: Fiona'nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie.

Shrek Forever After
31 Ocak Pazar - 12.55

Tam bir ev erkeği haline gelen ama kendini gerçek bir canavar gibi hissettiği günlerin özlemini çeken Shrek hayatının rutininden çıkmaya başlar. Tam da bu sırada karşısına tatlı dilli bir iş adamı olan Rumpelstiltskin çıkar. Onun fazlasıyla cazip teklifini kabul eden Shrek kandırıldığını fark ettiğinde ise artık çok geç olmuştur. Çünkü artık Uzak Ülke'nin çarpık alternatif bir versiyonundadır ve ne yazık ki Fiona'yla hiç tanışmamıştır.

Shrek the Halls
25 Ocak Pazartesi - 16.40

Çocukları ve karısıyla birlikte mutlu bir hayat süren Shrek'i yeni yıl heyecanı sarmıştır. Onlara her zaman hatırlayacakları bir yeni yıl geçirteceğine söz vermiş olan Shrek tatil boyunca hızlandırılmış bir kusa gidecek ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Ne var ki sessiz sakin bir gece geçirme isteği, eve doluşan davetsiz misafirler yüzünden alt üst olacaktır.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER