Agent Carter, 2. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor

Agent Carter, 2. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor
Marvel Evreni'nin çekici üyelerinden Peggy Carter'ın maceraları devam ediyor. Hayley Atwell'in rol aldığı Agent Carter'ın ikinci sezonu 20 Ocak'tan itibaren Dizimax Sci-Fi HD'de başlıyor. Dizi Amerika'dan 24 saat sonra yayınlanıyor.

Ajan Carter'in maceraları ikinci sezonda da devasm ediyor. Başta sekiz bölümlük bir mini dizi olabileceği konuşulan Agent Carter'ın hayranları rahat bir nefes alabilir çünkü 10 bölümlük ikinci sezonu da bu aydan itibaren huzurlarımıza geliyor. Savaş Sonrası Stratejik Bilim Rezervi isimli kuruluşta ajanlık yapan Carter'ın yolu bu sezonda Los Angeles'a düşüyor. New York'ta geçen ilk sezonun aksine yapımcılar ikinci sezonu Batı sahiline taşımak istemişler. İkinci sezon ayrıca ilk sezonun bir yıl sonrasında, 1947 senesinde geçiyor. Serinin yaratıcıları Christopher Markus ve Stephen McFeely'nin söylediklerine kulak verirken, bu sezon Peggy Carter'ın kökenlerine ineceğimiz bir olay örgüsüne sahip olacak. Stratejik Bilim Rezervi'nde günden güne işler değişirken, Carter kendini örgütün Los Angeles ofisinde bulacak. Daniel Sousa'nın ise Los Angeles ofisinin yöneticiliğine getirildiğine tanık olacağız.

Bu arada dizinin kostüm tasarımcısı Giovanna Ottobre-Melton da öykünün Batı sahiline taşınmasına paralel olarak kahramanlarımızın kılık kıyafetinde bir revizyona gitmiş. Özellikle L.A. Confidential, Chinatown ve Who Framed Roger Rabbit gibi hepsi Los Angeles'ın atmosferini çok iyi yansıtan filmlerden ilham almış ve dizinin bir açıkhava kara filmine dönüşmesine kostümleriyle katkıda bulunmuş.

Sonuç olarak, Marvel hayranları için Ajan Carter'ın maceralarında ikinci perde başlıyor. Peggy Carter'ın tabancasından çıkacak her kurşunu dikkatle takip etmekte yarar var.

Agent Carter'ın ikinci sezonu 20 Ocak'tan itibaren çarşamba günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi HD'de ekrana gelecek.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER