Television Critics Association 2016 kış basın turunda neler oluyor?

Television Critics Association 2016 kış basın turunda neler oluyor?
Hatırlar mısınız bilmem ancak Television Critics Association'dan yaz aylarında da bolca bahsetmiştik. Türkçe'ye Televizyon Eleştirmenleri Derneği olarak çevirebileceğimiz bu birlik, televizyonun en iyilerini bir araya getirmesi ve ilgi çekici duyuruların ilk burada gerçekleşmesiyle meşhur. Ocak ayının başlangıcı da TCA 2016 kış basın turuyla oldu desek yanlış olmaz. Amerika'da yayın yapan kanalların katılımıyla şimdiye kadar bu tur yarılandı. Bir hafta daha devam edecek olan TCA'da şimdiye kadar yapılan duyuruları bir araya getirelim dedik. Gelin bakalım neler olmuş...

History, yapımcılığını Jeremy Renner'ın üstlendiği bir diziye yeşil ışık yaktı

History şimdiye kadar hep sevilen dizi Vikings ile adından söz ettirmişti. Kanal şimdi ikinci senaryolu içeriğini üretmeye hazırlanıyor. İsmi Knightfall olan bu dizinin yapımcıları arasında ünlü oyuncu Jeremy Renner da yer alıyor. Tapınak şövalyelerinin hikayesini anlatacak dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Renner'ın da dizide konuk oyuncu olarak görünebileceği düşünülüyor.

Younger, 3. sezon onayı aldı

Amerika'da TV Land kanalında, Türkiye'de ise TLC'de ekrana gelen Younger, üçüncü sezonla hikayesine devam edecek.Başrolünde Sutton Foster'ın yer aldığı dizinin üçüncü sezonu 12 bölümden oluşacak. 

Kesinleşti: Girls, 6. sezonla bitecek

Yaratıcılığını ve başrolünü Lena Dunham'ın üstlendiği Girls dizisinin altıncı sezonuyla birlikte biteceği resmen onaylandı. Dunham, daha önce de diziyi tadında bırakmak istediğini ancak HBO ile bir karara varmadıklarını dile getirmişti. Allison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet ve Adam Driver gibi isimler rol aldığı dizi beşinci sezonuyla 21 Şubat'ta devam edecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER