Shades of Blue, 14 Ocak'tan itibaren Digiturk ekranlarında olacak

Shades of Blue, 14 Ocak'tan itibaren Digiturk ekranlarında olacak
Yepyeni bir polisiye diziye hazır mısınız? Başrolünde ünlü yıldız Jennifer Lopez'in yer aldığı Shades of Blue, 14 Ocak'tan itibaren Amerika ile aynı hafta Dizimax Vice HD'de ekrana gelecek.

New York Polis Departmanı'nı merkezine alan olayları ekrana taşıyan yeni dizide Jennifer Lopez, dedektif Harlee Santos'u canlandırıyor. Kızını tek başına büyüten Harlee, teğmen Matt Wozniak yönetimindeki polis departmanında birbirine son derece bağlı bir ekibin üyesi olarak çalışıyor. Her ne kadar birim dedektifleri Wozniak'ın bölgede asayişi kendi yöntemleriyle sağlamasını sorgulamasa da, içişleri bu durumdan hiç memnun değil. Sonunda FBI yetkilileri Harlee'yi tuzağa düşürerek sorguya alıyor ve onu muhbir olması için zorluyor. Hapse girip kızının geleceğini tehlikeye atmak istemeyen Harlee mecburen işbirliği yapmak zorunda kalıyor. Ne var ki adeta ailesi haline gelen iş arkadaşları ve Wozniak gibi güçlü bir karakterin bulunduğu ortamda muhbirlik yapmak Harlee'yi tahmininin de ötesinde zorluyor.

Shadow Conspiracy, From Paris with Love ve Three Days to Kill filmlerinin senaryolarında imzası bulunan Adi Hasak tarafından yaratılan yeni polisiye dizi Shades of Blue, ünlü yıldızlardan oluşan kadrosuyla 2016'nın ilgiyi hak eden dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü aktrist Jennifer Lopez'e dizide deneyimli aktör Ray Liotta ve Drea de Matteo'nun da yer aldığı kalabalık bir kadro eşlik ediyor.

Senenin merak edilen işlerinden Shades of Blue, 14 Ocak'tan itibaren Amerika ile aynı hafta Dizimax Vice HD'de izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER