Sektörden Haberler: Yeni fenomen çiftimiz Kaan Yıldırım ve Hande Soral mı?

Sektörden Haberler: Yeni fenomen çiftimiz Kaan Yıldırım ve Hande Soral mı?
● Kaan Yıldırım ve Hande Soral Avşar Film'in yeni projesinde bir araya geliyor. Nisan Akman'ın yöneteceğ dizinin kentli bir Karagül olacağı konuşuluyor. Kağıt üzerinde ikilinin enerjisini sevdim; bakalım sahada nasıl olacak. Kaan Yıldırım ve Hande Soral sevdiğim ve beğendiğim ekran figürleri, başarılı olmalarını can-ı gönülden dilerim. Dizinin en geç Şubat'ta yayında olması bekleniyor ve kanalı da muhtemelen Fox olacak diyorlar. Lakin Şükrü Avşar'ın son adımı son gün attığını göz önüne alırsak yayına çıkmadan proje hakkındaki (kadro da dahil) hiçbir şey için "kesin" diyemeyiz. Hikaye çok övüldü. Ben de sizin gibi merakla bekliyorum..

● Most Productions'un Star Tv için hazırladığı, RaniniTv'den sezonun "En İyi İlk Bölümü" ödülünü hak eden ama ne yazık ki kurallar gereği ilgili yıl içinde 13 bölüm yayınlamadığı için ödülü Aşk Yeniden'e kaptıran Hatırla Gönül ekrana veda ediyor. Hatırlarsanız haberi ilk ben duyurmuştum fakat yapımcı tarafından yalanlanmıştı. Kısmet.. Bütün ekibe ferah feza yeni işler ve bol şans diliyorum.

● Koliba'nın Atv için hazırladığı ve bir ilke imza atarak Yılbaşı gecesi yayına sürdükleri drama Yeter'de yönetmen değişikliği oldu. Yapım şirketi ilk bölümü çeken Tarkan Karlıdağ ile vedalaşmış. Diziyi artık Cemal Şan çekecekmiş. Yurdaer Okur ve Pelin Karahan'ın rol aldığı dizinin hikayesi çok damar ama işçiliği çok sıradandı. Reyting listesinde de pek bir varlık gösteremedi. Bakalım kaderi nasıl olacak?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER