Kim Kimdir: Anne

Kim Kimdir: Anne
Star TV'nin MED Yapım - MF Yapım ortaklığında Japon yapımı 'Mother'dan uyarladığı, başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız yer aldığı dizisi 'Anne' bu akşam (25 Ekim) ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Merve Girgin Aytekin'in yönettiği Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan'ın senaryosunu yazdığı dizinin konusu şöyle: Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek’in okulunda işe başlar ve yolları kesişir. Melek’in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz’e bağımlılığı yüzünden, onun Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek’in durumu Zeynep’in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır.

Öte yandan Zeynep, İstanbul’dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Melek’e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir. Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün  başına geleceklerden habersizdir. Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır. Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar.  Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

Yapımcı: MED Yapım-MF Yapım
Yönetmen: Merve Girgin Aytekin
Senaryo: Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli, Banu Tekcan

Oyuncular: Cansu Dere ( Zeynep Güneş), Vahide Perçin ( Gönül Aslan), Beren Gökyıldız (Melek Akçay), Gülenay Kalkan ( Cahide Güneş), Gonca Vuslateri ( Şule Akçay), Berkay Ateş (Cengiz Yıldız), Can Nergis ( Ali Tezel), Alize Gördüm (Gamze Güneş), Ahsen Eroğlu (Duru Güneş)
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER