Kim Kimdir? | American Crime Story: The People v. O. J. Simpson

Kim Kimdir? | American Crime Story: The People v. O. J. Simpson
American Crime Story, The People v. O. J. Simpson ismindeki ilk sezonuyla ekrana geliyor. Ele aldığı meşhur dava ile de gündemde sık sık kendisine yer buluyor. Peki gerçeklerden esinlenen bu yapımda kim hangi karakteri canlandırıyor diye merak ettiniz mi?

Scott Alexander ve Larry Karaszewski tarafından yaratılan dizide Brad Falchuk, Nina Jacobson, Ryan Murphy ve Brad Simpson gibi isimler yapımcılık görevi üstleniyor. Üstelik dizi dolu dolu olan oyuncu kadrosuyla da göze çarpıyor. Cuba Gooding, Jr., Sarah Paulson, David Schwimmer, John Travolta, Courtney B. Vance, Sterling K. Brown, Kenneth Choi, Christian Clemenson ve Bruce Greenwood dizide rol alanların sadece bir kısmı...

The People v. O. J. Simpson, ünlü sporcu O.J. Simpson’un eski karısı Nicole Brown Simpson’ı öldürmekle suçlandığı davayı konu alıyor. Tarihte halk tarafından canlı olarak izlenen ilk dava olarak kabul edilen bu duruşmalar serisi aynı zamanda reality show’ların da başlangıcı sayılıyor. Brentwood’da bir gün sabaha karşı ölü bir kadının bedenini gören mahalle sakininin polisi aramasıyla başlayan ve zaman geçtikçe tüm dünyanın en çok takip ettiği olay haline gelen davayı en ince detayına kadar konu alan dizide izleyiciler bütün karakterlerin kendi gözlerinden yaşananlara tanık oluyor. 

O halde gelin American Crime Story: The People v. O. J. Simpson'da bakalım kim kimdir?

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER