Kim Kimdir? | The Americans

Kim Kimdir? | The Americans
Amerika'da FX kanalında ekrana gelen ve tarzıyla dikkat çekmeyi başaran The Americans, 9 Mart'ta dördüncü sezonyla ekrana dönecek. Dizi hikayesine devam etmeden önce, buradaki karakterleri size biraz tanıtmak istedik. Eğer The Americans'ı hiç izlemediyseniz veya başlamak konusunda kararsızsanız, bu yazı size göre!

Joseph Weisberg tarafından yaratılan bu dönem dizisinde Keri Russell, Matthew Rhys, Holly Taylor, Keidrich Sellati, Noah Emmerich, Susan Misner ve Annet Mahendru gibi isimler rol alıyor. 

Soğuk Savaş Dönemi'nde geçen dizide Washington'da yaşayan Elizabeth ve Philip, kurdukları aile ile sıradan Amerikalı vatandaş imajı çizmeye çabalıyor. Ancak onlara dair bilmeniz gereken önemli bir sır var: Onlar aslında Rusya için çalışan iki KGB ajanı. Kendisi de eskiden CIA'de ajanlık yapan Joe Weisberg'in oluşturduğu bu dizi Elizabeth ile Philip'in aile ve profesyonel yaşamda uğraştıkları zorlukları konu ediyor.

Bu başarılı dizi ülkemizde FX Türkiye kanalında ekrana geliyor. Dördüncü sezon Amerika'da 9 Mart çarşamba gününden itibaren yayımlanmaya başlayacak. 

Buyrun bakalım The Americans'da kim kimdir?

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER