Drake & Josh, Grandfathered'de bir araya gelecek

Drake & Josh, Grandfathered'de bir araya gelecek
Nickelodeon kanalında ekrana gelen Drake & Josh'in oyuncuları bu sefer Grandfathered dizisinde buluşacak.

Fox'ta bu sezon ekrana gelmeye başlayan Grandfathered bir anda hem baba hem de dede olduğunu öğrenen ünlü restorancı Jimmy'nin hikayesini anlatıyor. Bu eğlenceli yapımda John Stamos, Josh Peck, Christina Milian, Paget Brewster gibi isimler rol alıyor.

Josh Peck, Grandfathered'den ve Vine'da ünlü olmadan önce Nickelodeon yapımlarından Drake & Josh'da rol alıyordu. Ona Drake Bell eşlik ediyordu. Bell'in Grandfathered dizisine konuk olacağı açıklandı. Böylece eski iki arkadaş ekranda yeniden bir araya gelmiş olacak.

Ultimate Spider-Man'de Peter Parker'i seslendiren, Drake & Josh, The Amanda Show gibi yapımlarda rol alan Bell şimdi de bir teknoloji yatırımcısını canlandıracak. Dizide Gerald (Josh Peck) ve Vanessa (Christina Milian) uygulama üretme konusunda aşama kaydetmek isteyecek. Bell'in canlandıracağı ismi belli olmayan yeni karakter de bu sırada devreye girecek. 

Diziye Drake Bell'in yanı sıra Dr. Phil, Bob Saget ve Dave Coulier de konuk olacak. Drake Bell'in yer aldığı bölümün bahar aylarında ekrana gelmesi bekleniyor. Daniel Chun'un yarattığı Grandfathered, Amerika'da salı akşamları Fox kanalında yayımlanıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER