Sherlock özel bölümünden yeni kareler paylaşıldı

Sherlock özel bölümünden yeni kareler paylaşıldı
Ocak ayında ekrana gelecek The Abominable Bride isimli özel bölümüyle merak uyandıran Sherlock şimdi de yeni fotoğraflarla karşımıza çıkıyor.

Sizlerin de bildiği gibi bu bölümde Sherlock Holmes ve John Watson'ı orijinal hikayelerin geçtiği zamanda yani Victoria Dönemi'nde göreceğiz. Steven Moffat ve Mark Gatiss'in imzasını taşıyan bölümde Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Grives, Amanda Abbington ve Una Stubbs gibi isimleri göreceğiz.

Bu fotoğraflarla birlikte bölümün özeti de paylaşıldı: "Doktor Watson, Sherlock Holmes ile tanışın! Daha önce bunu yaşamıştık ama ya bunlar modern çağda değil de, Victoria Dönemi'nde yaşansaydı? Ya Dünya'nın en ünlü danışman dedektifi ve onun en yakın arkadaşı buharlı trenlerin, at arabalarının, silindir şapkaların olduğu Baker Sokağı'nda yaşasaydı? 1985'e hoş geldiniz! Bazı şeyler hiç değişmiyor. Arkadaşlık, macera ve CİNAYET. 

Thomas Ricoletti neden karısını gelinliği içinde gördüğü için şaşkın? Çünkü o birkaç saat önce intihar etmişti. Bayan Ricoletti şimdi sarsılmaz bir intikam arzusuyla sokaklarda dolaşıyor. Holmes, Watson ve arkadaşları mücadeleye dair tüm kurnazlıklarını kullanıp, öteki dünyadan gelmiş gibi görünen bu düşmana karşı koymak zorunda.  Çünkü sonunda bu menfur gelin hakkındaki gerçeğe ulaşacaklar."

The Abominable Bride adındaki bu özel bölüm 1 Ocak'ta BBC'de yayımlanacak. Paylaşılan diğer fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER