The Walking Dead: Glenn'in akıbeti belli oldu

The Walking Dead: Glenn'in akıbeti belli oldu
AMC'de ekrana gelen The Walking Dead dizisinin hayranları son bir aydır sevdikleri Glenn karakterine ne olduğunu öğrenmek için bekliyordu. Sonunda beklenen açıklama geldi.

Bu noktada okuyucularımızı uyarlamakta fayda var, dizinin Heads Up isimli bölümü Amerika'da dün akşam ekrana geldi. Türkiye'deyse bu akşam FX'te izleyicilerle buluşacak. Henüz bölümü izlemediyseniz, bu haberi sizin için keyif kaçırıcı detaylar içeriyor.

Nicholas ile birlikte zombilerin saldırısına uğrayan Glenn'e neler olduğu uzunca bir süredir izleyicilerin zihnini kurcalıyordu. Dizi jeneriğinden adının çıkartılmış olması karakterin öldüğüne işaret ediyordu. Ancak Glenn karakteriyle bağlantılı olan Negan'ın diziye de geleceği ortaya çıkınca zihinler yeniden karışmıştı. Sonunda beklenen cevap geldi. Glenn'in hayatta olduğu ortaya çıktı. 25 Ekim'de yayımlanan bölümde Nicholas ve Glenn zombilerin ortasında kalmıştı. Söylenenlere göre Glenn, zombilerin Nicholas'a saldırmasını fırsat bilerek çöpleri kamuflaj olarak kullandı. Böylece hayatta kalmayı başarmış oldu. 

Karakteri canlandıran Steven Yeun da sonunda bu gelişme ortaya çıktığı için rahatladığını açıkladı. Twitter hesabı üzerinden hayranlarına Glenn konusundaki destekleri için teşekkür etti.

The Walking Dead'in yeni bölümleri Amerika'da pazar günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Bu bölümler ülkemizde izleyicilerle pazartesi günleri saat 21.30'da FX’te buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER