Jeffrey Dean Morgan, The Walking Dead'de hangi karakteri canlandıracak?

Jeffrey Dean Morgan, The Walking Dead'de hangi karakteri canlandıracak?
Jeffrey Dean Morgan'ın, AMC'nin ilgiyle takip edilen dizilerinden The Walking Dead'de rol alacağı ortaya çıktı. Üstelik tecrübeli oyuncu uzun zamandır merakla beklenen bir karakteri canlandıracak.

Bu yaz boyunca Extant dizisinde boy gösteren oyuncu ardından The Good Wife'in yedinci sezonuna katılmıştı. Onu aynı zamanda gelecek yıl vizyona girecek olan Batman v. Superman: Dawn of Justice filminde Bruce Wayne'in babası olarak göreceğiz. Son zamanlarını oldukça yoğun geçiren Morgan şimdi de The Walking Dead çizgi romanlarını takip edenlerin yakından tanıdığı Negan karakterini canlandıracak.

Negan, The Walking Dead serisinin gördüğü en kötü karakterlerden biri olmasıyla tanınıyor. Bunun haricinde Saviors ismindeki bir gruba önderlik ediyor. Bu grup diğer toplulukları yemek ve ihtiyaçlarını karşılamaları durumunda zombilerden koruyor. Üstelik çizgi romandaki en şiddetli ölümlerden birine neden olmasıyla da tanınıyor.

Jeffrey Dean Morgan'ın Negan karakteriyle altıncı sezon finalinde diziye dahil olması bekleniyor. Ancak şimdilik bu konuya dair resmi bir açıklama yapılmadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER