The Bastard Executioner iptal edildi

The Bastard Executioner iptal edildi
Amerika'da FX kanalında ekrana gelmeye başlayan ve yapımcılığını Kurt Sutter'ın üstlendiği The Bastard Executioner dizisinin iptal edildiği açıklandı.

İlk sezonuyla eylül ayında yayın hayatına başlayan dizi özellikle ismini Sons of Anarchy dizisi sayesinde duyduğumuz Kurt Sutter dolayısıyla dikkat çekiyordu. 14. yüzyılda geçen The Bastard Executioner, Wilkin Brattle'nin hikayesini anlatıyordu. Savaşın korkunç yüzüyle tanışmış olan Wilkin, bir daha silahını eline almamaya yemin ediyor. Ancak bu yeminini uzun süre tutamıyordu.

Kablolu televizyon yayını yapan bir kanala göre pahalıya mal olan dizi kendisinden beklenen reytingleri elde edemedi. Kurt Sutter iptal kararın kendisinin verdiğini duyurdu. Bu durumu da kimsenin izlemediği bir dizi üzerinde çalışmak istemediğini söyleyerek açıkladı.

Böylece The Bastard Executioner, FX kanalı açısından ender rastlanan bir duruma sahne oldu. Kanalın tek sezonda iptal edilen dizi sayısı oldukça az. Öyle ki FX, mütevazı reytingleri olan Tyrant ve The Strain'e yeni sezon onayı verdi.

Şimdilerde Kurt Sutter'ın daha önce duyurduğu Sons of Anarchy'ye kardeş bir dizi projesi üzerinde çalışması bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER