Sons of Anarchy'ye kardeş dizi geliyor

Sons of Anarchy'ye kardeş dizi geliyor
Kurt Sutter'ın yapımcılığını üstlendiği Sons of Anarchy'nin spin-off'u olacak yeni bir dizi için çalışmalara başladığı ortaya çıktı.

TvLine'ın haberine göre, ünlü yapımcı uzun zamandır sevilen yapımlarından Sons of Anarchy'ye kardeş bir dizi gelebileceğine işaret ediyordu. Son haberlerle birlikte Kuzey California'da geçecek yeni bir projeye üzerinde çalışıldığı anlaşıldı.

Şimdilik diziyle ilgili bilinenler Mayans Motorycle Club'ı konu edeceğinden ibaret. Oakland civarında aktif olan bu grup MC kısa adıyla da biliniyor. İspanyol kökenli bu ekibin, Sons of Anarchy Motorcycle Club'la pek de hoş olmayan bir geçmişi bulunuyor. Mayans özellikle uyuşturucu trafiği ve kadın ticareti gibi işlere bulaşmış olmalarıyla biliniyor.

Bu yeni projenin tam olarak hangi zaman diliminde geçeceği, Sons of Anarchy'den öncesini mi yoksa sonra yaşananları mı anlatacağı henüz bilinmiyor.

Şimdilik ismi belli olmayan bu projenin yapımcılığını elbette Kurt Sutter üstlenecek. Bu yeni diziyle ilgili haberler açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER