Hazine Arayışı, Discovery Channel ekranlarında!

Hazine Arayışı, Discovery Channel ekranlarında!
Brezilya’nın güney doğu sahilinin açıklarında, elit bir hazine avcıları takımı, milyonlarca dolar değerinde olduğu tahmin edilen efsanevi hazinenin yerini bulmak için yeni bir radikal teoriyi takip ediyor. Bu macera Discovery Channel'da ekrana geliyor

Ekibin topladıkları kanıtlar onları kimsenin gitmeye cesaret edemediği bir yere götürüyor, engerek yılanları ile dolu, sapa ve tehlikeli bir adaya. Adı: Qeimada Grande, yereller onu Yılan Adası olarak adlandırıyor. Bu zorlu macerayı başlatan ve “Kutsal Üçlünün Hazinesi” olarak bilinen efsanevi ödül, 500 yıldır kendisini arayan herkesten kurtulmayı başardı.

16. yüzyılda, Portekizli istilacıların Brezilya’nın el değmemiş ormanlarında kendilerine yollar açarak yüklü miktarda İnka altını çaldıkları söyleniyor. O günden beri insanlar bu hazineye ulaşmak için kan dökmüş, köyleri yakmış, yağmacı korsanlardan kaçmayı başarmış ancak hazine tarihe karışmış durumda. 

Şimdi, ileri teknoloji ile silahlanmış keşif ekibimiz, yüzyıllardır hazineyi koruyan çok sayıda karmaşık ipucunu çözmek ve su üstüne çıkarmak zorundalar. Ama en önemlisi modern zaman korsanları, riskli hava koşullarının ve attıkları yanlış bir adımın yalnızca hazineye değil kendi yaşamlarına da mal olabileceği, dünyanın en tehlikeli yerlerinden biri ile karşı karşıya gelecek ve psikolojik dirence ihtiyaç duyacaklar.

İlgi çekici bir macera olan Hazine Arayışı, perşembe günleri saat 21.30'da Discovery Channel'da izleyicilerle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER