Beynin Sırları, Çığır Açan Buluşlar’la Nat Geo’da

Beynin Sırları, Çığır Açan Buluşlar’la Nat Geo’da

Çığır Açan Buluşlar’ın üçüncü bölümü Beynin Sırları18 Kasım Çarşamba günü saat 22.00’de Nat Geo’da ekrana gelecek.

National Geographic Channel’ın devrim niteliğindeki belgesel serisi Çığır Açan Buluşlar 3. bölümüyle devam ediyor. Salgın Hastalıklar ve Bir İnsandan Fazlası bölümleri ile izleyicileri dünyayı değiştirecek keşiflerle buluşturan belgesel serinin 3. bölümü Beynin Sırları, 18 Kasım Çarşamba 22.00’de National Geographic Channel ekranlarına geliyor. Yapımcılığını Ron Howard ve Brian Grazer’in üstlendiği belgesel serinin, 3. bölümünde yönetmen koltuğunda belgesel-film yapımcısı Brett Ratner oturuyor.

Alanında uzman bilim insanları Dr. John Schenck, Dr. Mohamad Koubeissi ve Dr. Steve Ramirez ile beyne dair son gelişmelerin gözler önüne serileceği Beynin Sırları’nın sunuculuğunu ise Oscar ödüllü oyuncu Adrien Brody yapıyor.

2000 yıldan beri insan beyninde neler olduğu araştırılıyor ve artık yeni yöntemlerle beynin gizemlerini ortaya çıkarmak çok daha kolay. Epilepsi ve Alzheimer gibi ciddi hastalıklara çözümler bulunurken bilincin gizemli kıvrımlarında neyin ne olduğu gün geçtikçe daha da fazla açığa çıkarılıyor. Beyne giden gizemli yolda, devrim niteliğindeki buluşları gözler önüne serecek Beynin SırlarıNational Geographic Channel ekranlarında başlıyor.

Çığır Açan Buluşlar belgesel serisinin 3. bölümü Beynin Sırları18 Kasım Çarşamba günü saat 22.00’de National Geographic Channel’da olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER