Scandal, 5. sezonuyla Digiturk ekranlarında devam ediyor

Scandal, 5. sezonuyla Digiturk ekranlarında devam ediyor
Grey's Anatomy ve Private Practice dizilerinin yaratıcısı Shonda Rhimes'ın adından bolca söz ettiren dizisi Scandal, yeni olaylarla devam ediyor. Beşinci sezon bölümleri de Dizimax Drama'da ekrana geliyor.

Scandal, Olivia Pope'un kriz yönetimi maceralarını anlatıyor. Beyaz Saray'dan ayrılarak kurduğu Pope & Associates firmasında müşterilerine üst düzey hizmet vermeyi amaçlıyor. Bu şirketin müşterilerinin çocuğu, kaçırılan bir diplomat, cinayetten aranan onur madalyalı bir asker ya da politikacılara eskort kız ayarladığı ortaya çıkan bir mama... Hepsi de hayatlarını altüst eden gelişmelerden sonra en az hasarla çıkmak için bu şirketin kapısını çalıyor ve Olivia onlara alabilecekleri en iyi hizmeti veriyor. Bu zor görevlerin üstesinden gelmek için Olivia'nın titizlikle seçtiği ekip, işinde profesyonel insanlardan oluşuyor. Rekabetçi hukuk firmalarındaki geçmişini Stephen Finch, tatlı diliyle herkesi ikna eden Harrison Wright, casusluk geçmişini Olivia'nın hizmetine sunan hacker Huck ve hukuk eğitimli külyutmaz araştırmacı Abby Whelan. Ekibe son katılan Quinn Perkins ise daha ilk gününde kendisini ateş çemberinin ortasında bulan çaylak bir avukat. 

Scandal tüm entrikaları, hırsları ve aşklarıyla geri dönüyor. Beşinci sezonda Olivia ve Fitz dışındaki herkesin ayrı düşmesine şahit oluyoruz. Cyrus ve Mellie'yi ise Beyaz Saray'ın dışında bambaşka bir hayat bekliyor. Olivia ise gladyatörlerden oluşan ekibini yeniden toparlamak için uğraşıyor. Bu bölümlerde Kerry Washington, Scott Foley, Darby Stanchfield, Katie Lowes, Guillermo Diaz, Jeff Perry, Joshua Malina, Bellamy Young, Portia de Rossi ve Tony Goldwyn rol alıyor.

İlgiyle takip edilen Scandal'ın beşinci sezon bölümleri 25 Kasım'dan itibaren çarşamba günleri saat 21.00'de Dizimax Drama'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER