The Good Wife'in 7. sezonu Dizimax Drama'da!

The Good Wife'in 7. sezonu Dizimax Drama'da!
Amerika'da CBS kanalında yayımlanan ve yedinci sezonuyla devam eden The Good Wife, yeni bölümleriyle Digiturk ekranlarında olacak.

Bu etkileyici drama, seçkin bir politikacının karısıyken aldatılan Alicia Florrick'in yaşadıklarını konu alıyor. Kocası Peter Florrick'in başka bir kadınla, kamuya açık yerde seks yapması ve hapse düşmesi üzerine Alicia, en son 13 yıl önce girdiği mahkeme kapısından tekrar içeri adım atmaya karar veriyordu. Bir zamanlar sınıf birincisiyken, evi ve ailesi için vazgeçtiği mesleğine geri dönüyordu. Eski sınıf arkadaşı Will Gardner'ın Chicago'daki prestijli hukuk firmasında işe başlayan Alicia, kariyerini yeniden inşa etmek için zorlu yolları aşmak zorunda kalmıştı. 

Digiturk'te izleyicilerle buluşacak yedinci sezonda mutlu bir aile tablosu çizmek isteyen Peter, Alicia'nın yanına geri taşınıyor. Siyasete atılma girişiminden sonra Alicia yeniden kariyerine odaklanmak zorunda kalıyor. Bu süreçte avukat Lucca Quinn, onun rakibine dönüşmeye başlıyor. Bu sırada Peter bir strateji uzmanı olan Ruth Eastman ile irtibata geçiyor. Bu da Eli ile aralarındaki dengelerin değişmesine neden oluyor. 

Dizide Julianna Margulies, Christine Baranski, Matt Czuchry, Zach Grenier, Graham Phillips, Makenzie Vega, Alan Cumming ve Jeffrey Dean Morgan gibi isimler rol alıyor.

The Good Wife'in yedinci sezon bölümleri 23 Kasım Pazartesi gününden itibaren saat 21.00'de Dizimax Drama kanalında ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER