Sophie Turner, Outlander'da rol alacağı iddiaları hakkında konuştu

Sophie Turner, Outlander'da rol alacağı iddiaları hakkında konuştu
Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakteriyle tanınan Sophie Turner'in yeni bir projeye katılabileceği iddiaları bir süredir devam ediyordu. Bu projenin Starz'da ekrana gelen Outlander dizisi olacağı söyleniyordu. Sonunda Sophie Turner bu konuya bir açıklık getirdi.

İddialara göre Sophie Turner, Outlander dizisine ikinci sezonda dahil olacaktı. Burada da Claire (Caitriona Balfe) ve Jaime'nin (Sam Heughan) gelecekteki kızları Brianna Fraser karakterini canlandıracağı söyleniyordu. Outlander, aynı isimli bir kitap serisinden uyarlanıyor. Brianna da kitaplarda kızıl saçlı, genç ve güzel bir kız olarak tanımlanıyor. Sophie Turner'in görsel olarak bu karakteri andırması dedikodu fitilini ateşlemişti. 

Entertainment Weekly giderek daha fazla konuşulan bu dedikoduyu Sophie Turner'a sordu. Genç oyuncu "Kırmızı halıdayken biri bana bu rolden bahsetti. Şahane bir Brianna olacağımı söyledi. Sam [Heughan] de bunu tweetleyince herkes sanki projenin içindeymişim gibi konuşmaya başladı. Diziyi hiç izlemedim. Şahane olduğuna da eminim. Ancak tek gerçek aşkıma [Game of Thrones] sadığım." sözleriyle cevap verdi.

Giderek ün kazanan Turner yakın zamanda karşımıza X-Men: Apocalypse filminde genç Jean Grey rolüyle çıkacak. Outlander dizisinde de Brianna Fraser karakterini kimin canlandıracağı hala belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER