Game of Thrones'un 6. sezonundan bir sayfa internete düştü

Game of Thrones'un 6. sezonundan bir sayfa internete düştü
Heyecan dolu bir sezon finaliyle son bulan Game of Thrones'ta olayların ne şekilde devam edeceği uzun bir süredir merak uyandırıyor. Aradan geçen onca zamanın ardından ilk ipucu bugün internete düştü.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan Fransız Elie Haddad şahsi Instagram hesabı üzerinden kendi iPad'inin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. Ancak bu iPad'de Game of Thrones'un altıncı sezon senaryosu açıktı. Oyuncu hızla bu fotoğrafı kaldırsa da, durum dikkatli hayranların gözünden kaçmadı. Bu sayfa Twitter üzerinden yayıldı. 


Hayranların dikkatli bir şekilde incelediği bu sayfada iki Dothraki'nin arasında geçen konuşma yer alıyor. İkili Emilia Clarke'ın canlandırdığı Daenerys karakteri hakkında konuşuyor. İçlerinden biri sözleriyle onun beyaz teninden bahsederken, diğeri bir Khaleesi'nin tadına bakmak istediğini dile getiriyor. Hatırlarsanız, Daenerys beşinci sezon finalinde kendini Dothrakilerin ortasında bulmuştu. Bu sayfa sayesinde onu zorlu günlerin beklediğini söylemek mümkün.

HBO'da ekrana gelen Game of Thrones, altıncı sezonuyla bahar aylarında geri dönene kadar tek ipucumuz belki de bu sayfa olabilir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER