Arrow ve The Flash'ın yeni ortak bölümünden ilk fotoğraf geldi

Arrow ve The Flash'ın yeni ortak bölümünden ilk fotoğraf geldi
The CW kanalında ekrana gelen Arrow ve The Flash, gelenekselleşmesi planlanan ortak bölümle yeniden bir araya gelecek. Bu yayın döneminde izleyeceğimiz bölümden ilk fotoğraf paylaşıldı.

İlk kez geçtiğimiz yıl gerçekleşen bu ortak bölümler her iki dizinin de başarılı sonuçlar elde etmesini sağlamıştı. Bu sayede karakterlerin diğer dizilerde görünmesinin yanı sıra, her sezon ortak bölümler de gelmeye devam edecek. Bu yıl Arrow ve The Flash'a, yine The CW'da başlayacak olan Legends of Tomorrow da dahil olacak.

Bu dizilerin yapımcısı olan Marc Guggenheim'ın Twitter üzerinden paylaştığı fotoğraf bu yılki ortak bölümden ilk resmi paylaşım oldu. Fotoğrafta Barry Allen (Grant Gustin), Oliver Queen (Stephen Amell), Thea Queen (Willa Holland), Laurel Lance (Katie Cassidy), John Diggle (David Ramsey), Kendra Saunders (Ciara Renée) ve Carter Hall (Falk Hentschel) karakterleri yer alıyor.Şimdilik detaylar netleşmemiş olsa da Legends of Tomorrow'da Brandon Routh (Ray Palmer/The Atom), Caity Lotz (Sara Lance/White Canary), Wentworth Miller (Leonard Snart/Captain Cold), Dominic Purcell (Mick Rory, Heat Wave), Victor Garber (Martin Stein/Firestorm), Casper Crump (Vandal Savage), Arthur Darvill (Rip Hunter ) ve Franz Drameh'in (Jay Jackson/Firestorm) de rol aldığı biliniyor. 

Arrow ve The Flash'ın yeniden bir araya geleceği bölümün aralık ayının ilk haftasında ekrana gelmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER