The Flash postere doymuyor

The Flash postere doymuyor
İkinci sezonuyla The CW kanalında izleyicilerle buluşan The Flash için yeni bir poster daha seyircilerin beğenisine sunuldu.

DC çizgi romanlarından uyarlanan dizi Central City'de geçiyor. Burada yaşayan Barry Allen'ın hikayesini anlatıyor. Polis departmanında çalışan sıradan bir insan olan Barry, şehirde faaliyet gösteren Star Labs'in kötü giden parçacık hızlandırıcı çalışmasının ardından bir süper güç kazandığını fark ediyor. Elde ettiği hızı şehrini kötü adamlardan korumak ve adalet için kullanmaya başlıyordu.

Paylaşılan yeni posterde de Barry Allen'ı canlandıran Grant Gustin ve Dr. Wells'e hayat veren Tom Cavanagh yer alıyor. Posterde de "çifte bela" sözleri yer alıyor.Dizide Grant Gustin ve Tom Cavanagh'ın yanı sıra  Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Jesse L. Martin, Victor Garber, Shantel VanSanten, Ted Sears gibi isimler rol alıyor.

The Flash, ikinci sezonuyla Amerika'da salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Amerika yayınından 48 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de e2'de yayımlanıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER