The Flash bu sezonki en yüksek izlenme oranına ulaştı

The Flash bu sezonki en yüksek izlenme oranına ulaştı
The CW'nun başarılı çizgi roman uyarlamalarından The Flash, bu hafta ekrana gelen bölümüyle sezonun en yüksek reytingini elde etti.

DC çizgi romanlarına dayanan The Flash, Central City'de yaşayan Barry Allen'ın hikayesini anlatıyor. Polis departmanında çalışan Barry, Star Labs'in kötü giden parçacık hızlandırıcı projesi ardından bir süper güç kazandığını fark ediyor. Elde ettiği hızı şehrini kötü adamlardan korumak için kullanmaya başlıyordu.

Dizinin bu hafta ekrana gelen The Darkness and the Light isimli bölümünde, Dünya-2'den yeni tehditler gelmeye devam ediyor. Bu paralel evren sayesinde Harrison Wells yeniden hikayeye dahil oluyor. Ancak karşımızdaki adam Barry'nin annesi öldüren kişi değil, onun Dünya-2'deki versiyonu olunca ekipte dengeler biraz bozuluyor. Dizinin heyecan uyandıran bu bölümünü 3.9 milyon kişi televizyon başında izledi. The Flash, böylece ikinci sezondaki en yüksek reyting oranına ulaştı.

The Flash'la aynı akşam ekrana gelen diğer yapımların izlenme oranları şöyle: iZombie (The CW) 1.4 milyonNCIS (CBS) 18 milyonNew Orleans (CBS) 14.2 milyonLimitless (CBS) 7.9 milyonGrandfathered (Fox) 3.2 milyonScream Queens (Fox) 2.4 milyonThe Grinder (Fox) 2.5 milyon ve Chicago Fire (NBC) 8.1 milyon.

Sezona başarılı bir şekilde devam eden The Flash, ikinci sezonuyla Amerika'da salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Amerika yayınından 48 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de e2'de yayımlanıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER