The Flash: Killer Frost'tan ilk fotoğraf geldi

The Flash: Killer Frost'tan ilk fotoğraf geldi
The CW'nun çizgi roman uyarlaması yapımlarından The Flash'ta Caitlin Snow karakterini canlandıran Danielle Panabaker, The Talk programına konuk oldu. Onun bu ziyareti sırasında Killer Frost karakterinin ilk resmi görüntüsü de ortaya çıktı.

Başarılı oyuncu CBS'de ekrana gelen The Talk programında üniversite hayatından, dizide canlandırdığı karakterden ve Killer Frost'un görüntüsünden bahsetme fırsatı buldu. Killer Frost ilk kez karşımıza The Flash'ın birinci sezon finalinde çıkmıştı. Zamanda geriye doğru yolculuk yapan Barry, yolda farklı zamanları görme şansı yakalamıştı. Bu sayede izleyiciler de ilk kez Killer Frost karakterini görmüştü.

Peki kim bu Killer Frost? The Flash dizisinde Barry'nin ekibinde gördüğümüz Caitlin Snow, DC'nin çizgi romanlarında karşımıza Killer Frost isimli bir düşman olarak çıkıyor. Gücüyse soğuğu ve buzu kontrol etmekten ibaret. Barry'nin geçtiğimiz sezon finalinde bu karakteri görmesiyle ileride Killer Frost'um hikayeye dahil olma ihtimali de ortaya çıkmıştı.


Danielle Panabaker, Killer Frost kostümüyle...

The Talk programına katılan Danielle Panabaker'e de kötü bir karaktere dönüşümün nasıl olduğu soruldu. Sevilen oyuncu bu soruya "Şahaneydi. Bu konuda çok heyecanlıyım. Ben tam anlamıyla bir kızım ve o şekilde giyinmek oldukça hoşuma gitti. Sahnenin çekimini yapmadan aylar önce görüntü üzerinde çalışmaya başlamıştık. Tasarlanan ilk kostüm Catwoman'ınki gibi seksi ve tek parçaydı. Ama bu bize pek doğru bir tercihmiş gibi hissettirmedi. Biz de kostümü iki parçalı, deri pantolonlu haline değiştirdik. Saçlar da harikaydı. Aslında kısa bir peruk olarak başladı. Sonrasında giderek uzattık. Çok keyifliydi. Killer Frost için oldukça sabırsızlanıyorum. Diğer karakterler dışarı çıkıp bir şeyler yapıyor. Onları kıskanıyorum. Ben de kostümü giyip onlara katılmak istiyorum." sözleriyle cevap verdi. Killer Frost'u yakın zamanda görecek miyiz, ne şekilde hikayeye dahil olacak gibi sorular şimdilik yanıt bulmadı. Ancak Danielle Panabaker'in sözleri izleyicileri heyecanlandırmayı başardı.

The Flash, ikinci sezonuyla Amerika'da salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Amerika yayınından 48 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de e2'de yayımlanıyor. Danielle Panabaker'in The Talk programındaki röportajının tamamını aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER