Mark Hamill'i yeniden The Flash'ta göreceğiz

Mark Hamill'i yeniden The Flash'ta göreceğiz
Efsane oyuncu Mark Hamill, geçtiğimiz sezon The Flash'ın bir bölümünde Trickster rolüyle yer almıştı. Son haberlere göre Hamill yeniden diziye konuk olacak.

Bu ilgi uyandıran haber The Flash setinden birinin oyuncuyla fotoğraf çektirmesiyle ortaya çıktı. Fotoğraf internete düşünce Hamill'in hayranları The Flash'a yeniden konuk olup olmadığını sordu. Bunun üzerine ünlü oyuncu "Bunun bir sır olarak kalması gerekiyordu ancak fotoğraf isteğini kıramadım. Oops bir özür sayılır mı?" sözleriyle cevap verdi. Bu sayede onu yeniden The Flash'ta göreceğimiz kesinleşmiş oldu.Mark Hamill, Trickster rolüyle izleyici karşısına ilk kez 1990'da yayımlanan The Flash dizisiyle çıkmıştı. Bu dizide Flash karakterini şimdi Barry Allen'ın babası Henry olarak izlediğimiz Jon Wesley Shipp canlandırıyordu. The CW'da ekrana gelen The Flash ekibi geçtiğimiz sezon efsane oyuncuyu aynı rolle geri döndürmeyi başarmıştı. Hatta Jon Wesley Shipp ve Mark Hamill ortak bir sahnede bile yer almıştı. 

Şimdilik Trickster'ı hangi bölümde ne şekilde göreceğimiz belli değil. Ancak Mark Hamill'in dönüşü hayranları heyecanlandırmaya yetti.

The CW'nun çizgi roman uyarlaması dizilerinden The Flash yeni bölümleriyle salı akşamları ekrana geliyor. Bu bölümler Türk izleyicilerle Amerika yayınından 48 saat sonra perşembe akşamları 21.00'de e2'de buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER