Damien Darhk'ı The Flash ve Legends of Tomorrow'da da göreceğiz

Damien Darhk'ı The Flash ve Legends of Tomorrow'da da göreceğiz
DC'nin çizgi roman uyarlamalarından Arrow'da Green Arrow bu sezonda Damien Darhk isminde bir kötüyle mücadele edecek. Ancak bu mücadelesinde yalnız olmayacak.

Bilindiği gibi Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow dizilerinin hepsi The CW kanalında ekrana geliyor ve aynı evreni paylaşıyor. Hikayeler aynı dünya içinde geçince birbirine etki etmesi de kaçınılmaz oluyor. Bu sebeple Damien Darhk karakterini bu yıl The Flash ve Legends of Tomorrow dizilerinde de göreceğiz. Bu ilgi çekici açıklama Darhk karakterini canlandıran Neal McDonough'dan geldi. Oyuncu comicbook.com sitesiyle gerçekleştirdiği röportajda karakterinin geçmişine de ışık tutulacağını, bunun Legends of Tomorrow'daki zamanda yolculuk faktörüyle sağlanacağını açıkladı. Yayın hayatına sezon ortasında başlayacak olan dizide Damien Darhk'ın 1975'teki halini göreceğimizi ve o zaman Damien'ın bu kadar özgüvenli olmayacağını söyledi. 

Legends of Tomorrow'un ilk sezonu Vandal Savage ismindeki bir düşmanın etrafında şekillenecek. Çizgi romanlarda da Damien Darhk karakterinin sonu Vandal Savage'nin elinden geliyordu. Arrow'un bu sezonki düşmanının diğer dizilerde de görünecek olmasının nedeni büyük ihtimalle karakterin Vandal Savage ile bağlantısı olacak.

Bu ilgi çeken yapımlardan The Flash Amerika'da salı günü, Arrow ise çarşamba günleri yayımlanıyor. Diziler Türk izleyicilerle farklı kanallarda buluşuyor. Arrow'un yeni bölümleri 24 saat sonra Dizimax Vice'de ekrana gelirken, Flash Amerika yayınından 48 saat sonra e2'de izleyiciyle buluşuyor. Legends of Tomorrow'un yayın tarihiyse henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER