Netflix, Jessica Jones için yeni bir tanıtım paylaştı

Netflix, Jessica Jones için yeni bir tanıtım paylaştı
Marvel'in Netflix'te ekrana gelecek olan dizilerinden Jessica Jones izleyicilerle bu ay içinde buluşacak. Yayımlanmasına sayılı günler kala dizi için bir tanıtım daha geldi.

Bilindiği gibi Jessica Jones, kahramanlık işinden zararlı bir şekilde çıkıp hayatına sessiz sakin bir şekilde devam etmek isteyen Jessica'nın hikayesini anlatıyor. İzleyiciler onun ekrandaki hikayesine New York'ta özel dedektiflik yapmaya karar vermesiyle şahit olmaya başlayacak. Büyük bir travma yaşamış olan bu kadın bir yandan geçmişi ve yaptıklarıyla mücadele edip, bir yandan da hayatına devam etmeye çabalayacak.

Paylaşılan tanıtımda Luke Cage, Jessica Jones'un yapabildiklerini dikkatle sorguluyor. Onun dünyaya gösterdiğinden daha farklı yetenekleri olduğunu keşfetmesi uzun sürmüyor. Onun haricinde Killgrave karakterini de biraz daha yakından görme fırsatı elde ediyoruz.
Jessica Jones karakterini Krysten Ritter canlandırıyor. Dizide ona Mike Colter, David Tennant, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty, Wil Traval gibi isimler eşlik ediyor.

Baş yazarlığını Melissa Rosenberg'in üstlendiği dizide Liz Friedman ve Jeph Loeb gibi isimler yapımcılık yapıyor. Dizinin 13 bölümden oluşan ilk sezonu 20 Kasım'da izleyicilerle buluşacak. Paylaşılan yeni tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER