Jessica Jones dizisinden yeni fotoğraflar geldi

Jessica Jones dizisinden yeni fotoğraflar geldi
İlk sezonunu izlememize az bir zaman kala Netflix'in Marvel dizilerinden Jessica Jones için yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Bu yeni dizide karşımıza eski bir kahraman olan Jessica Jones çıkacak. Jessica, geçmişte güçlerini insanlığın iyiliği için kullanmak isteyen ancak yaşadığı trajik olaylardan sonra bu hayatı geride bırakan bir kadın kahraman olmasıyla dikkat çekiyor. Onun ekrandaki hikayesi New York'ta özel dedektiflik yapmaya karar vermesiyle başlıyor. Büyük bir travma yaşamış olan bu kadın bir yandan geçmişi ve yaptıklarıyla mücadele edip, bir yandan da hayatına devam etmeye çabalıyor.

Dizide Jessica Jones karakterine Krysten Ritter hayat veriyor. Ona daha sonra kendi dizisiyle geri dönecek olan Mike Colter, Luke Cage rolüyle eşlik ediyor. Doctor Who'da 10. Doktor, Broadchurch'te Alec Hardy rolüyle tanıdığımız David Tennant bu sefer karşımıza kötü adam olarak çıkıyor. Dizide ayrıca Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty, Wil Traval gibi isimleri de göreceğiz.

Jessica Jones, 13 bölümden oluşan ilk sezonuyla 20 Kasım'da izleyicilerle buluşacak. Paylaşılan yeni fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER