Twin Peaks'in yeni bölümleri 2017'ye ertelendi

Twin Peaks'in yeni bölümleri 2017'ye ertelendi
Showtime kanalında 90lı yıllarda ekrana gelen Twin Peaks'in yeni bölümlerle geri döneceği geçtiğimiz yıl bu zamanlarda belli olmuştu. Ancak yaşanan sıkıntılar nedeniyle bu bölümlerin 2017'de ekrana geleceği ortaya çıktı.

David Lynch ve Mark Frost tarafından yaratılan Twin Peaks'in 2016 yılı içinde izleyicilerle buluşması bekleniyordu. Ancak Showtime ve David Lynch'in anlaşma sağlaması beklenenden daha uzun zaman aldı. Hatta Lynch bir ara Twin Peaks projesinden çekildiğini duyurdu. Ancak hem izleyiciler hem de kanal projenin onsuz devam etmeyeceğine kanaat getirince yeniden masaya oturuldu.

Bölümler eğer 2016 yılı içinde ekrana gelseydi son bölümde sarf edilen "Seni 25 yıl sonra tekrar göreceğim." cümlesi gerçek olacaktı. Bazı kesimler hala dizinin 2016'ye yetişebileceğini düşünüyor. Ancak Variety'nin haberine göre yeni bölümleri ancak 2017 yılında görebileceğiz.

Merakla beklenen bu bölümlerde Kyle MacLachlan, Amanda Seyfield, Robert Knepper gibi isimler yer alacak. Senaryoyu Lynch ve Frost birlikte kaleme alacak. Bunun yanı sıra David Lynch yeni bölümlerin tamamının yönetmeni olarak da karşımıza çıkacak. Dizinin tam olarak ne zaman ekrana döneceğiyse hala belli değil.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER