Jon Hamm ve Amy Poehler'dan Emmy'de kaybedenler partisi

Jon Hamm ve Amy Poehler'dan Emmy'de kaybedenler partisi
Yedi sezon boyunca AMC'nin başarılı dizisi Mad Men'de Don Draper karakterini canlandıran Jon Hamm sonunda bu yıl Emmy heykelciğini kucakladı. Ancak ondan önce uzun bir zaman boyunca kaybedenler arasında yer aldı.

Kazanmaktan çok kaybetmeye alışkın olan Hamm geçtiğimiz günlerde Late Night with Seth Meyers programına konuk oldu. Hollywood Reporter'ın haberine göre başarılı oyuncu, Amy Poehler ile Emmy'yi kaybedenler için parti düzenlediklerini açıkladı. Emmy Ödülleri öncesinde konuşan iki oyuncu, seneler önce kaybedeceklerine emin olduklarını bu yüzden de böyle bir parti düzenlemeye karar verdiklerini dile getirdi. Üstelik kaybedenler partisine Emmy'yi kazanmayı başaranlar davetli değil. Eğer illa katılmak istiyorlarsa Jon Hamm ya da Amy Poehler'in tercihi olan bir derneğe yardım çeki yazmaları gerekiyor. Ancak partiye Emmy heykelciğini getirmelerine izin verilmiyor. Bu şekilde birçok Emmy Ödülü kazanan isim de partiye girmeye hak kazanmış.

Jon Hamm'in sonunda ödül kazanan taraf olmak ve Emmy kaybedenleri partisi hakkında konuştuğu videoyu aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER