Flesh and Bone'nin ilk bölümü önce internette paylaşılacak

Flesh and Bone'nin ilk bölümü önce internette paylaşılacak
Starz'ın dans üzerine kurulu yeni dizisi Flesh and Bone televizyondan önce internet üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Bu yeni proje Breaking Bad dizisinde yazarlık ve yapımcılık yapan Moira Walley-Beckett'in elinden çıkıyor. Daha önce Black Swan'da rol almış olan Sarah Hay başrolde yer alıyor. Karşımıza hikayenin ana karakteri olan Claire rolüyle çıkıyor. Claire, yetenekli ama sorunlu bir balerin olmasıyla dikkat çekiyor. New York'ta gerçekleşecek seçmelere katılabilmek için evinden kaçıyor. Böylece önemli bir şirketin sağı solu belli olmayan sanat yönetmeniyle tanışıyor. Bu karakteri de House of Cards ile tanıdığımız Ben Daniels canlandırıyor. Daniels'ın karakterinin beklentileri Claire'inkileri aşıyor. Dizi de Claire'in başarılı olmak için ne kadar ileri gidebileceğini sorguluyor.

Flesh and Bone oyuncu kadrosunda tam 22 profesyonel bale dansçısını barındırıyor. Bunların arasında Sascha Radetsky (Ross), Irina Dvorovenko (Kiira), Raychel Diane Weiner (Daphne), Emily Tyra (Mia), Alex Wong yer alıyor. Dizide ayrıca Josh Helman (X-Men: Days of Future Past), Damon Herriman (Justified), Tina Benko (The Good Wife) ve Tovah Feldshuh (The Walking Dead) gibi oyuncular da rol alıyor.

Dizinin ilk bölümü 2 Kasım'dan itibaren Starz.com, Starz on Demand, ücretsiz Starz uygulaması ve Entertaintment Weekly'nin sitesinden izlenebiliyor. Flesh and Bone, 8 Kasım'dan itibaren pazar akşamları Starz ekranlarında olacak. Dizinin tanıtımını aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER