Web Therapy uyarlaması Polonya'da rekor kırdı

Web Therapy uyarlaması Polonya'da rekor kırdı
Başrolünde Lisa Kudrow'un yer aldığı ve Amerika'da online platform Hulu'da yayımlanan Web Therapy, Polonya televizyonuna uyarlandı. Dizinin ilk bölümü bir başka online mecra olan player.pl'de rekor kırdı.

Polonya'da yayın yapan TVN tarafından uyarlanan bu dizide Oscarlı oyuncu Agata Kulesza başrolde yer alıyor. İlk bölümü 21 Ekim'de yayımlanan dizi 300,000 kere izlendi. Bu de uyarlama yapıma player.pl'de en fazla izlenen online yapım unvanını kazandırdı. Web TherapyTVN'nin genç izleyicilere ulaşma çabası olarak görülüyordu. Normal dizilerden daha kısa olan bu yapım mobil cihazlardan, akıllı telefonlardan ve tabletlerden de rahatça izlenebiliyor.

Player.pl'nin programlar müdürü Piotr Ochalski konuyla ilgili olarak "TVN'nin orijinal yapımları özel olarak bugünün gençleri için tasarlandı. Web Therapy'nin başarısı da izleyicilerin beklentisinin bu yönde olduğunu gösteriyor. Bu çalışmalarımız tek bir yapımla sınırlı kalmayacak. Şimdiden bir sonraki projemiz üzerinde çalışıyoruz. Bunların arasında Lip Sync Battle ve Start U Up! gibi programların Polonya versiyonları da yer alıyor." açıklamasını yaptı.

Aynı isimli Amerikan dizisinden uyarlanan Web Therapy'nin Fremantle Media yapımcılığında 40 bölümü olması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER