İsveç komedi dizisi Boy Machine reytinglerde birinci sıraya oturdu

İsveç komedi dizisi Boy Machine reytinglerde birinci sıraya oturdu
Yeni bir komedi dizisi olan Boy Machine, geçtiğimiz günlerde İsveç kanalı TV4'te ekrana gelmeye başladı. Duyurulduğu ilk günden bu yana umut vaat eden bu proje reytinglerde de iyi bir başlangıç yaptı.

Yapımcılığını FLX'in üstlendiği bu dizi 40lı yaşlarındaki dört arkadaşın yeniden bir araya gelmesini konu ediyor. 90lı yıllarda çok başarılı bir müzik grubunun üyeleri olan bu isimler şimdi öğretmenlik, avukatlık, çobanlık yapıyor. İçlerinden biri bu grubu yeniden bir araya getirmek istiyor. Ancak aradan geçen 18 yıldan sonra geri dönüşleri sandıkları kadar kolay olmuyor. Çabalarının boşa gittiğini gören grup yeniden ünlenebilmek için Eurovision yarışmasına katılmaya karar veriyor. Böylece onların müzik dünyasına geri dönüş çabası da başlıyor.

Senaryosunu Niclas Carlsson ve Jesper Harrie'nin kaleme aldığı Boy Machine'nin hikayesi Christer Garell'den çıktı. Dizide Henrik Dorsin (Solsidan), Peter Magnusson (Tillbaka till bromma), Jonas Karlsson (Den man älskar) ve David Wiberg (Hotell Gyllene Knorren) gibi isimler yer alıyor. İlk bölümüyle 16 Ekim'de ekrana gelen dizi yüzde 45.4 share oranına ulaştı. Tek gecede 900,000 kişiye ulaşmayı başardı. Böylece hem ülkesinde çok konuşulacağını hem de uluslararası pazarda adından söz ettireceğini göstermiş oldu.

Hikayesiyle ilgi çekmeyi başaran Boy Machine, yeni bölümleriyle İsveç'te yayın yapan TV4 kanalında cuma günleri ekrana geliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER