Constantine'in Arrow'a konuk olduğu bölüm internete sızdırıldı

Constantine'in Arrow'a konuk olduğu bölüm internete sızdırıldı
NBC'de kendi dizisi iptal edilen Constantine'in Arrow'da görüneceği uzun zamandır biliniyordu. Merakla beklenen bu buluşma Arrow'un bu hafta ekrana gelecek "Haunted" isimli bölümünde gerçekleşecek. Ancak çarşamba günü yayımlanması beklenen bu bölüm çoktan internete sızdı.

Brian Ford Sullivan ve Oscar Balderrama'nın kaleme aldığı bölümde John Constantine ve Oliver Queen arasında beklenmedik bir bağ ortaya çıkıyor. İkilinin önceden tanıştığını öğreniyoruz. Kız kardeşi Laurel tarafından hayata döndürülen SaraLazarus Pit'in etkileri yüzünden kendini kaybediyor. Ölümüne neden olan Thea'nın peşine düşüyor. Sonunda Sara'ya dair gerçeği öğrenen Oliver da geçmişinden bir isim olan Constantine'den yardım istiyor.

John Constantine'in konuk olduğu bölümün izlenme oranlarına bakılarak Constantine dizisi için bir karara varılacak. Constantine'in yapımcısı Daniel Cerone daha önce The CW kanalının reytinglere göre diziye devam etme kararı alabileceğini açıklamıştı. Reytinglerin umut vermesi durumunda Constantine ikinci bir şans elde edebilir.

ArrowAmerika'da çarşamba akşamları The CW'da ekrana geliyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da yayımlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER