Arrow: Constantine sonunda yüzünü gösterdi

Arrow: Constantine sonunda yüzünü gösterdi
NBC'nin geçtiğimiz sezonda iptal ettiği Constantine dizisinin ana karakteri John Constantine'in Arrow'a geleceği uzun bir zaman önce belli olmuştu. Bu merakla beklenen buluşmaya dair ilk görsel de sonunda geldi.

Bu gelişmeler San Diego Comic Con'da Arrow ekibinin Constantine karakterini ağırlamak istediklerini açıklamasıyla başlamıştı. Bu buluşmanın gerçekleşmesi için yasal sorunlar çözülünce Matt Ryan'ın Arrow'a konuk olacağı açıklanmıştı. John Constantine karakteri Haunted isimli bölümde hikayeye dahil olacak. 

Dizinin ekrana gelen Restoration isimli bölümünde Sara Lance ölümden döndürüldü. Bu büyük olayın gerçekleşmesi uzunca bir zamandır bekleniyordu çünkü Sara Lance'in Legends of Tomorrow dizisine White Canary olarak katılacağı aylar öncesinden açıklanmıştı. Fakat geçen onca zamandan sonra Sara hayata pek kendisi gibi dönmedi. İşte bu noktada onun Sara kişiliğini geri kazanması için John Constantine'in yardımı gerekecek. 


"Constantine hayranları inanılmaz. Diziye yapılan destek internetin her yerinde. Hayatımda böyle bir şey görmedim." Matt Ryan

TV Guide'a röportaj veren Matt Ryan bu konuyla ilgili olarak "Constantine ve Green Arrow'un bir geçmişi var. Tam olarak arkadaşlar diyemeyiz. Birbirlerini tanıyan iki kişi olduklarını söylemek daha doğru olur. John'un Oliver'a ödemesi gereken bir borcu var." sözlerini sarf etti. Böylece John Constantine'in Sara Lance'i döndürme görevini neden üstlendiğini de anlamış olduk.

Arrow, Amerika'da çarşamba akşamları The CW'da ekrana geliyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da yayımlanıyor. John Constantine'i göreceğimiz Haunted isimli bölüm de gelecek hafta izleyicilerle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER