Colton Haynes, Arrow'a geri mi dönüyor?

Colton Haynes, Arrow'a geri mi dönüyor?
Geçtiğimiz günlerde Asia Pop Comicon'a katılan genç oyuncu Colton Haynes yeniden Arrow'da rol alabileceğinin sinyallerini verdi.

Haynes, The CW'nun başarılı çizgi roman uyarlamalarından biri olan Arrow'da Roy Harper karakterini canlandırıyordu. Zamanla Arsenal ismini benimseyen Roy, Oliver'la birlikte Starling City'nin iyiliği için mücadele vermeye başlamıştı. Kısa bir sürede de ekibin önemli parçalarından biri haline gelmişti. Ancak Colton Haynes'in kontratı üçüncü sezonda dolmuştu. Onun hikayeden ayrılışı da senaryoya Roy'un Oliver'ı kurtarabilmek için kendini feda etmesi olarak yansıtılmıştı. Oliver'a yöneltilen suçları üstüne alan RoyStarling City'i terk etmek zorunda kalmıştı. 

Elbette izleyiciler Arsenal'i yeniden dizide görmek istiyor. Ancak yapımcılar şimdiye kadar bu konuda kesin bir açıklamada bulunmamıştı. Manila'da düzenlenen Asia Pop Comicon'a katılan Haynes umut veren açıklamalar yaptı. Rol aldığı projelerin ardından Arrow'un yer aldığı televizyon evrenine döneceğini söyledi. Bu evrende Arrow'un yanı sıra, The Flash ve Legends of Tomorrow dizileri de yer alıyor. Dolayısıyla onu Arrow dışındaki yapımlarda da görme ihtimalimiz var. Ancak bunun hangisi olacağı henüz belli değil.

Umarız Haynes'i kısa zamanda yeniden kırmızı kostümüyle Star City sokaklarında koştururken görürüz. Unutmadan, Arrow yeni bölümleriyle 7 Ekim'de ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER