Stephen Amell hayranlarıyla arasındaki buzları kırmaya çalışıyor

Stephen Amell hayranlarıyla arasındaki buzları kırmaya çalışıyor
Arrow dizisiyle dikkat çeken Stephen Amell, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı yorumlar yüzünden tepki görmüş ve sosyal medya hesaplarını kapatmıştı. Amell'in sosyal medya orucu uzun sürmedi. 14 saatin ardından geri dönen oyuncu hayranlarıyla sohbet ederek gerginliği azaltmaya çabaladı.

Oyuncu geçtiğimiz günlerde Amerika'da tepki gören bir olayla ilgili yorumda bulunmuştu. Teksas'ta yaşayan 14 yaşındaki Ahmed, bilim projesi için bir saat yapmıştı. Ancak bunu okula götürdüğünde büyük tepki görmüş ve tutuklanmıştı. Suçsuz bir çocuğun dini farklılığı nedeniyle böyle bir muamele görmesi Amerika'nın farklı bölgelerinden tepki almıştı. Genelde önyargılarıyla meşhur bir eyalet olan Teksas, eleştirilerin odağı olmuştu. Eşi Teksaslı olan Amell de bir şehrin insanını bir kalıba sokarak eleştirmenin Ahmedlerin hepsini terörist gibi görmekten farkı olmadığını dile getirmişti. Ancak görüşlerini Twitter'daki kısıtlı karakter sayısıyla ifade edemeyişi sıkıntıya neden olmuştu. Ona tepki gösterenlerin sıkılmış insanlar olduğunu söylemesi de kendi hayranları tarafından eleştirilmesine neden olmuştu. 

Durumu toparlamak isteyen Stephen Amell önce sosyal medya hesaplarını dondurmuştu. Ancak Facebook ve Twitter'ı aktif olarak kullanan oyuncunun sosyal medya arası kısa sürdü. Tüm hesaplarını 14 saatin ardından açtı. Açar açmaz da Facebook üzerinden hayranlarıyla sohbet başlattı. 

Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Amell, ayrıca gerçek olaylarla ilgili görüşlerini Twitter üzerinden belirtmeye çalışmasının hatalı olduğunu da kabul etti. Ancak henüz resmi bir özür açıklamasında bulunmamayı tercih etti. Yine de şimdilik sular durulmuş görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER