AMC'nin yeni dizisi Preacher'den ilk tanıtım geldi

AMC'nin yeni dizisi Preacher'den ilk tanıtım geldi
AMC, çizgi roman uyarlaması yeni dizisi Preacher için ilk tanıtımı The Walking Dead'in yeni bölümünün reklam arasında izleyicilerle paylaştı.

DC çizgi romanlarının Vertigo damgasıyla yayımladığı Preacher'ı Garth Ennis ve Steve Dillon yarattı. Hikayenin dizi versiyonuysa Seth Rogen, Evan Goldberg ve Sam Catlin ortaklığında ekrana taşınıyor. Preacher'ın başrolünde Marvel yapımlarından Agent Carter'da da izlediğimiz Dominic Cooper yer alıyor. Bu onun çizgi roman uyarlaması ikinci rolu oluyor. Bu sefer karşımıza Jesse Custer rolüyle çıkıyor. Kötü işlerle uğraşan bu adam, daha sonra vaize dönüşüp sıradan bir yaşama başlıyor. Teksas'a yerleşen Jesse'nin içinde cennetten kaçan oldukça güçlü bir varlık yer alıyor. Jesse, eski kız arkadaşı Tulip ve İrlandalı bir vampir olan Cassidy ile Tanrı'yı bulmaya çabalıyor.

Dizide Dominic Cooper'a Joe Gilgun, Ruth Negga, W. Earl Brown, Tom Brooke, Ian Colletti, Lucy Griffiths, Elizabeth Perkins, Jamie Anne Allman ve Derek Wilson eşlik ediyor.

Yapımcılığını Sony Pictures Television ve AMC Studios'un üstlendiği dizinin 2016 yılının ortalarında ekrana gelmesi bekleniyor. Preacher'dan yayımlanan ilk tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER