AMC'den yeni bir program: Ride with Norman Reedus

AMC'den yeni bir program: Ride with Norman Reedus
Televizyonun en fazla konuşulan işlerinden biri olan The Walking Dead dizisinde Daryl Dixon karakterini canlandıran Norman Reedus yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizide devamlı motorsiklet üzerinde gördüğümüz oyuncu şimdi de motorla gezerek program çekecek.

Bu program The Walking Dead'in de yayımlandığı AMC kanalında ekrana gelecek. Altı bölümden oluşacak bu programın ismi o Ride with Norman Reedus olarak duyuruldu. Sevilen oyuncu bu programda her hafta motorla farklı yerlere yolculuk yapacak. Kanalın programı duyurmasıyla birlikte Reedus konuyla ilgili düşüncelerini "AMC'ye şahsi bir tutkumu dizinin hayranları ve yeni izleyicilerle paylaşma fırsatı verdiği için minnettarım. Ben çekimler sırasında çok keyif aldım. Umarım bu durum programda da belli oluyordur." sözleriyle dile getirdi. 

AMC de programı duyururken kimsenin motorsiklet konusunda Norman Reedus kadar tutkulu olmadığını, bu kültürden oldukça etkinlendiğini, programın da hem bu kültürü yansıtacağını hem de bu alanda başarılı insanlara yer vereceğini açıkladı.

Yapımcılığını Left/Right Productions'ın üstleneceği Ride with Norman Reedus programının 2016'da ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER