Fox dizisi Lucifer için iki yeni tanıtım geldi

Fox dizisi Lucifer için iki yeni tanıtım geldi
Fox'un bu sezon ekrana gelecek yeni işlerinden Lucifer için iki tanıtım daha izleyicilerle paylaşıldı. Televizyonun son çizgi roman uyarlaması dizisinde Lucifer yani şeytanın ta kendisi Los Angeles'ta yaşamaya başlıyor.

DC Entertainment'ın Vertigo yayıncılık aracılığıyla çıkarttığı Lucifer, cazibesiyle insanları etkilemeyi başarıyor. Cehennemden sıkılan ve emekli olmaya karar veren şeytan, her şeyi geride bırakıp Los Angeles şehrine yerleşiyor. Sevdiği bir insanın cinayete kurban gitmesiyle birlikte de Los Angeles Polisi'ne cinayetleri çözmelerinde yardımcı oluyor. Bu noktada ölümsüz oluşu, insanların gizlemeye çalışlıkları şeyleri onlara söyletmekteki yetenekleri işleri kolaylaştırıyor. Paylaşılan tanıtımlar da Cadılar Bayramı vesilesiyle kahramanımızın güçlerini gözler önüne seriyor.

Tom Ellis bu yapımda karşımıza Lucifer rolüyle çıkıyor. Onun haricinde dizide Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Nicholas Gonzalez ve Scarlett Estevez gibi isimler yer alıyor. 

Lucifer, ilk sezonuyla 2016 yılının başlarında Fox'ta izleyicilerle buluşacak. Paylaşılan tanıtımları hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER